Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Realitní kancelář Karlovy Vary, ABRA REAL s.r.o.

ABRA REAL je realitní a investiční společnost sídlící v Karlových Varech s působností po celé České Republice, specializující se především na Karlovarský kraj.

Za dobu své činnosti si velmi rychle našla své místo na realitním trhu. Stalo se tak díky profesionalitě realitních makléřů a dalších spolupracovníků a také díky nekompromisní rychlosti a kvalitě poskytovaných služeb.

Společnost od začátku klade důraz na maximální spokojenost všech svých zákazníků.

Neustále vylepšujeme a zkvalitňujeme naše služby. Pružně reagujeme na neustále se měnící situaci na realitním trhu.

Naše motto:

" ABRA měníme sny v REAL"

1. Průběžně se orientujeme nejen v množství nemovitostí nabízených k prodeji v dané lokalitě, ale také v tržních cenách. Na základě těchto znalostí, zpracujeme marketingovou analýzu prodejnosti a tržní odhad. Tento krok je velmi důležitý pro prodávající klienty, protože již na začátku prodeje znají reálnou prodejní hodnotu svého majetku. Klademe maximální důraz na uspokojení požadavků obou zúčastněných stran, tozn. Prodávajících na straně jedné a kupujících na straně druhé. A proto si dovolíme říci: „ NESLIBUJEME - PRODÁVÁME."

2. Zajišťuje inzerci a nabídku nejen v České Republice - zde využíváme služeb nejprestižnějších internetových realitních portálů (příkladem: REALITES.CZ, ZÁPADOČESKÉ REALITY.CZ, SREALITY.CZ, KUP NEMOVITOST.CZ, SBAZAR.CZ, IBAZAR.CZ, REGISTR NEMOVITOSTI.CZ atd..., fyzické inzerce na městských vývěskách (například přímo u naší RK na adrese BULHARSKÁ 5 - KARLOVY VARY, tištěné inzerce, ale také zahraniční poptávku, kterou průběžně aktualizujeme. V zahraničí inzerujeme zejména v zemích, jejichž obyvatelé mají zájem o koupi nemovitostí v ČR. Jedná se zejména o Ruskou federaci, Holandsko, Maďarsko, Itálie, Vietnam. V těchto zemích působí také naše spolupracující realitní kanceláře.

3. Zajistíme veškeré prohlídky a to pouze s vážnými zájemci. První setkání s potencionálním kupujícím probíhá v naší realitní kanceláři, kde je nemovitost odprezentována formou videa na velkoplošné obrazovce. Na základě rozhodnutí klienta, následuje vlastní fyzická prohlídka nemovitosti. Tímto ochraňujeme čas a soukromí prodávajících, ale také kupujících klientů.

4. Prodávajícímu doporučíme kupce, který je schopen financovat vybranou nemovitost. Platba může probíhat v hotovosti, či formou čerpání hypotečního úvěru. Náš hypoteční makléř zpracuje klientovi návrhy podle jeho aktuální situace a navíc mu nabídne výhodnější a nižší úroky, než pokud by si klient žádal přímo v bance.

Podle konkrétní situace náš právní zástupce navrhne a připraví rezervační smlouvu, sepis smlouvy o smlouvě budoucí, kupní smlouvy, návrh na vklad do katastru nemovitostí.Vyřeší dědické, exekuční, či jiné řízení. Veškeré smlouvy a právní úkony spojené s prodejem hradíme my !

Podle Vašich aktuálních požadavků dále zajišťujeme:

ABRA REAL s.r.o.
Bulharská 740/5
Karlovy Vary 360 01

Česká republika  

Jana Dvořáková            tel:  +420-608-372-480      e-mail:    jana.dvorakova@abrareal.cz

 

 

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci